Підбір слухового апарату дорослим та дітям

Слухові апарати Запоріжжя, у нас дешевше, ніж в інтернет-магазині та без шкоди здоров'ю!

Якщо лікар нашого Центру під час обстеження встановив у Вас значне зниження слуху, яке не підлягяє медикаментозному або хірургічному лікуванню, Вам буде підібрано та запрограмовано сучасний слуховий апарат.
В цілому час обстеження та підбору апарату займає приблизно 1-1,5 години.
У процесі підбору Вам буде запропоновано прослухати кілька слухових апаратів, з яких Ви вибираєте найбільш комфортну, малопомітну, прийнятну для Вашого бюджету модель. Якщо підібраний апарат Вам сподобався, Ви зможете його одразу придбати.

При покупці апарату - консультація лікаря, аудіометричне обстеження, програмування апарату, наступні налаштування в період гарантійного терміну - БЕЗКОШТОВНІ!

 

Усі слухові апарати, які пропонуються в нашому Центрі, мають реєстраційні номери, сертифіковані в МОЗ України. Ми надаємо Вам найбільш широкий асортимент засобів, що допомагають чути. Серед фірм виробників, які ми пропонуємо, лідирують у світі з продажу слухових апаратів компанії зі Швейцарії, Данії, Німеччини, Канади. Як Ви бачите серед країн виробників апаратів, представлених у нашому Центрі, немає Китаю та Туреччини!

При поломці слухового апарату, придбаного у нас, ми здійснюємо ремонт, і мало того, забезпечуємо людину, що залишилася без свого помічника-підміною, на час усунення неполадки.

У нашому центрі ми зможемо виготовити для кращого носіння слухового апарату індивідуальний вкладиш, виконаний по зліпку-відбитку Вашого слухового проходу, забезпечити Вас необхідними аксесуарами, батарейками, фільтрами тощо.

І найголовніше, що ми чесно відповімо на запитання, чи потрібен у Вашій ситуації слуховий апарат, і якщо так, то який саме!

Проблеми зі слухом у багатьох людей викликають низку комплексів та психологічних розладів. Вони ускладнюють спілкування з оточуючими, близькими та призводять до депресії. Проте вихід є. Вирішити цю проблему допомагають сучасні слухові апарати в Запоріжжі. З їхньою допомогою звук стає не просто чутним, а й максимально наближеним до природного. А це означає, що життя налагоджується та починає грати зовсім іншими фарбами. Але перш ніж підбирати пристрій самостійно, необхідно знати свій діагноз і правильно оцінити можливості.

Де вам обов'язково допоможуть підібрати слуховий апарат?

Встановити  правильний діагноз та підібрати індивідуальний слуховий апарат Запоріжжя, допоможуть вам фахівці Слухового Центру Гусакової Олександри Олександрівни. Це надійна та перевірена клініка, що працює з 2008 року. З моменту свого відкриття центр спеціалізується на ранній діагностиці, лікуванні та вирішенні проблем зі слухом у громадян.

Що вам можуть запропонувати у Слуховому Центрі Гусакової О.О.?

Завдяки високій кваліфікації та досвіду фахівців ви можете розраховувати на такі послуги:

1. Професійну консультацію;
2. Проведення повноцінного планового обстеження з метою діагностики патологій та інших проблем зі слухом;
3. Призначення лікування.
4. Виготовлення вушних берушів та вкладишів за індивідуальними розмірами.

Тут вам допоможуть підібрати якісний цифровий апарат для поліпшення слуху.

Які слухові апарати доступні для клієнтів в Запоріжжі?

Звертаючись до Слухового Центру Гусакової О.О., будьте впевнені, вам підберуть якісні та малопомітні моделі апаратів. До ваших послуг сучасні слухові апарати для покращення та виправлення вад слуху від провідних виробників з Німеччини, Данії, Канади та Швейцарії. Тут ви знайдете апарати ТМ ReSound, Audioservice, Phonak, Widex та Unitron Hearing. Великий вибір моделей.

Який слуховий апарат кращий?

На відміну від звичайних,цифрові апарати мають неймовірно реальний звук. Чи слухатимете музику ,чи спів птахів, чи просто насолоджуватиметеся спілкуванням у багатолюдному парку розваг, ви зможете почути навіть найтихіші звуки.

Що являє собою слуховий апарат?

Цифровий пристрій для покращення звуку зазвичай складається з наступних елементів:

• Мікрофона.
• Процесори для покращення якості та відображення сигналу.
• Спеціальний мікрочіп.
• Батареї живлення.
• Мініатюрна динаміка.

Такі моделі не йдуть у жодне порівняння зі звичайними слуховими пристроями. На відміну від них, цифрові моделі виглядають компактніше і наділені рядом функцій. Це як своєрідний крихітний комп'ютер, що допомагає зробити навколишній світ більш реалістичним і насиченим.

Як працює слуховий апарат?

Під час своєї активації слухові апарати Запоріжжя, ніби потужний локатор, починають уловлювати та розпізнавати звуки. Виконується  це за допомогою невеликого вбудованого мікрофона. Він же своєю чергою перехоплює і переробляє звук, відправляючи його у бік маленького підсилювача.

Далі отриманий сигнал проходить невелику обробку. І на виході виходить не аналоговий, а якісний цифровий звук. Кінцевий результат сигналу переадресовується особливому ресіверу, який і передає ваш звук у вухо. У результаті ви чуєте гарний та яскравий сигнал, позбавлений сторонніх шумів та перешкод.

Скільки часу триває вибір слухового апарату?

Професійний підбір слухового апарату в клініці виконується протягом півтори-двох годин. За цей час ви зможете поміряти та прослухати звучання відразу кількох моделей. Вам залишиться тільки визначити, яка з них вам найбільше підходить і краще звучить.